DocumenteConferința teritorială 2018 › Candidați

Candidați OAR București 2018-2022

Rezultate vot Conferința Teritorială O.A.R. București - 12 mai 2018

Candidați pentru funcția de Președinte OAR București

Gabriela - Monica Botez (TNA 5680)
Monica Iacovenco (TNA 4690)
Emil Ivănescu (TNA 5169)
Radu Petre Năstase (TNA 1548)
Lucian Pârvulescu (TNA 4344)

Candidați Consiliul Teritorial OAR București

Alexandru Antal (TNA 4000)
Smaranda Baciu (TNA 2953)
Anamaria Virginia Bancea (TNA 4127)
Anca - Luiza Barbalat (TNA 4660)
Adelin Bălan (TNA 2522)
Horia Bejan (TNA 6391)
Cătălin Berescu (TNA 1119)
Emanuel Bogdan Bobic (TNA 1694)
Matei Bogoescu (TNA 5808)
Pierre Thomas S. Bortnowski (TNA 7073)
Mihaela Bunu (TNA 1427)
Radu Busuioceanu (TNA 10079)
Daniela Calciu (TNA 8047)
Ioana - Olivia Cian-Tarba (TNA 4838)
Sorin Doru Ciomârtan (TNA 2021)
Stelian Alexandru Constantinescu (TNA 4118)
☑ (supleant)
Lucian Corduneanu (TNA 3870)
Ruxandra Corduneanu (TNA 8497)
Bogdan - Florin Cristea (TNA 3311)
Ana Maria Csukor (TNA 2909)
Yahia Dardari (TNA 9888)
Romulus- Laurențiu Diaconu (TNA 8560)
Roxana Dumitriu (TNA 4997)
Elena Codina Dușoiu (TNA 2742)
Florin - Nicolae Enache (TNA 5307)
Ilarie - Nicolae - Eduard Epure (TNA 4700)
Andrei Ladislau Fenyo (TNA 4294)
Bogdan Andrei Fezi (TNA 3465)
Georgeta Gabrea (TNA 1582)
Michaela Gafar (TNA 1541)
☑ (supleant)
Maria - Cristina Georgescu (TNA 4797)
Cristina Olga Gociman (TNA 1126)
Ana Maria Goilav (TNA 4086)
Cristina - Ioana Graur (TNA 4974)
Ovidiu Laurențiu Grigorescu (TNA 2644)
Monica Iacovenco (TNA 4690)
Tania-Andreea Iozsa (TNA 9555)
Andreea-Livia Ivanovici (TNA 10547)
Kalina Krasteva (TNA 7279)
Monica Lotreanu (TNA 4141)
Silvia Măldărescu (TNA 1105)
Irina Meliță (TNA 4670)
Liviu-Victor Mihalache (TNA 10047)
Rovana Karina Moga Gheorghe (TNA 1826)
Adrian Moleavin (TNA 4750)
Raluca Munteanu (TNA 3936)
Mihail Munteanu (TNA 4957)
Radu Petre Năstase (TNA 1548)
Marinela Nicolaev (TNA 3900)
Mircea Ochinciuc (TNA 1899)
Alexandru Nicolae Panaitescu (TNA 1108)
Luminița Antoaneta Patron (TNA 1335)
Gabriela Aura Păsărin (TNA 1827)
Lucian Pârvulescu (TNA 4344)
Sergiu - Cătălin Petrea (TNA 4704)
Livia Petrescu (TNA 2747)
Silvia - Mihaela Pintea (TNA 1944)
Bogdan Alexandru Pintilie (TNA 4393)
Mădălina Eugenia Ponea (TNA 1703)
Iustin Popescu (TNA 1208)
Sorin - Dragoș Popescu (TNA 4786)
Cristian Petru Popescu Ialomița (TNA 2635)
Dana - Eleonora Raicu (TNA 6948)
Teodora - Cristina Răducă (TNA 7901)
Radu Cristian Rădulescu (TNA 1866)
Casandra Roșu (TNA 1099)
Anca Oana Rusu (TNA 1226)
Cristian Severin (TNA 3612)
Maria Iulia Stanciu (TNA 1579)
David Stancu (TNA 6998)
Șerban Sturdza (TNA 420)
Ilinca Ștefănescu (TNA 6067)
Anca-Iulia Tătulescu (TNA 9683)
Yvonne Toader (TNA 7976)
Ioana Todiroaie (TNA 10042)
George Alexandru Tohăneanu (TNA 3138)
Florentina Trifu (TNA 9713)
Bogdan Udrescu (TNA 4977)
Octavian Ungureanu (TNA 4059)
Lucia Isabella Ursache (TNA 1915)
Raluca Vișinescu (TNA 1136)
Ana Maria Zahariade (TNA 1987)
Robert - Eugen Zotescu (TNA 5707)

Candidați Comisia Teritorială de Cenzori OAR București

Iulia Iatagan (TNA 4767)
Alexandru Pașol (TNA 4699)

Candidați Comisia Teritorială de Disciplină OAR București

Mohammad Al Bashtawi (TNA 1951)
Adina Cristina Bădulescu (TNA 2708)
Mariana Bogdan (TNA 1534)
Elena Cătălina Chiricuță (TNA 1349)
☑ (supleant)
Cristian Dan Filimon (TNA 1809)
Radu Valentin Frumușani (TNA 1113)
☑ (supleant)
Emilian Victor Grigoriu (TNA 1573)
Tania Iancu (TNA 1475)
☑ (supleant)
Cătălin Viorel Jinga (TNA 2899)
Toader Popescu (TNA 4746)
Constantin Porumbacu (TNA 3469)
Cristian Rădulescu (TNA 1232)
Roxana Catrinel Stoica (TNA 2067)
Marie-Jeanne Ștefănescu (TNA 1158)
☑ (supleant)

Delegați la Conferința Națională a O.A.R.

  • ☐ Mohammad Al Bashtawi (TNA 1951)
  • ☑ Dan Elian Alecu (TNA 1316)
  • ☐ Natașa-Lee Andrei (TNA 9789)
  • ☐ Anamaria - Anca Andronache (TNA 7236)
  • ☑ Alexandru Antal (TNA 4000)
  • ☑ Daniel Cătălin Antohi (TNA 2611)
  • ☑ Radu - Lucian - Cosmin Antonescu (TNA 4719)
  • ☐ Claudia - Elena Apostol (TNA 5677)
  • ☐ Sebastian-Ștefan Apostol (TNA 10032)
  • ☑ Virgil Apostol (TNA 1711)
  • ☑ Ioana Aron (TNA 10109)
  • ☐ Crișan Viorel Atanasiu (TNA 2038)
  • ☑ Raluca - Elena Axante (TNA 4826)
  • ☑ Anamaria Virginia Bancea (TNA 4127)
  • ☑ Anca - Luiza Barbalat (TNA 4660)
  • ☑ Bujor Barbu (TNA 1945)
  • ☑ David Batlles Elias (TNA 10401)
  • ☐ Adelin Bălan (TNA 2522)
  • ☑ Adrian - Florin Bălteanu (TNA 6070)
  • ☑ Beatrice Băluță (TNA 7271)
  • ☐ Tania-Victoria Băncilă (TNA 9660)
  • ☑ Mihaela Marina Bârnaure (TNA 1569)
  • ☑ Horia Bejan (TNA 6391)
  • ☐ Alexandru Beldiman (TNA 2019)
  • ☑ Cătălin Berescu (TNA 1119)
  • ☐ Emanuel Bogdan Bobic (TNA 1694)
  • ☑ Mariana Bogdan (TNA 1534)
  • ☑ Zeno Bogdănescu (TNA 1188)
  • ☐ Matei Bogoescu (TNA 5808)
  • ☑ Bogdan Traian Bogoescu (TNA 1101)
  • ☑ Cristian - Daniel Borcan (TNA 4945)
  • ☑ Pierre Thomas S. Bortnowski (TNA 7073)
  • ☑ Gabriela - Monica Botez (TNA 5680)
  • ☑ Bogdan Brănescu (TNA 4007)
  • ☐ Marius-Florin Bunea (TNA 9296)
  • ☑ Emil Burbea - Milescu (TNA 4832)
  • ☐ Cornelia Burcuș (TNA 1123)
  • ☑ Radu Busuioceanu (TNA 10079)
  • ☐ Dan Butică (TNA 1862)
  • ☐ Doina Butică (TNA 1861)
  • ☑ Daniela Calciu (TNA 8047)
  • ☐ Dana Cătălina Calea (TNA 1674)
  • ☐ Adriana - Cristiana Caraza (TNA 7905)
  • ☑ Cătălin-Gabriel Cârstea (TNA 9545)
  • ☐ Elena Cătălina Chiricuță (TNA 1349)
  • ☑ Anton Eduard Chiș (TNA 3871)
  • ☑ Ioana - Olivia Cian-Tarba (TNA 4838)
  • ☐ Marilena Doina Ciocănea (TNA 1315)
  • ☑ Sorin Doru Ciomârtan (TNA 2021)
  • ☑ Anca - Daniela Ciubotaru (TNA 5695)
  • ☑ Cristina Constantin (TNA 5660)
  • ☑ Stelian Alexandru Constantinescu (TNA 4118)
  • ☑ Tudor Constantinescu (TNA 6119)
  • ☑ Doina Emilia Constantinescu (TNA 4119)
  • ☐ Ilinca Constantinescu (TNA 5841)
  • ☑ Ruxandra Corduneanu (TNA 8497)
  • ☑ Lucian Corduneanu (TNA 3870)
  • ☑ Mirona Crăciun (TNA 6274)
  • ☑ Cerasella Crăciun (TNA 1473)
  • ☑ Bogdan - Florin Cristea (TNA 3311)
  • ☑ Mariana Croitoru (TNA 3043)
  • ☑ Ana Maria Csukor (TNA 2909)
  • ☐ Viorica Curea (TNA 1488)
  • ☑ Bogdan Daia (TNA 5524)
  • ☐ Yahia Dardari (TNA 9888)
  • ☑ Anastasia David (TNA 8661)
  • ☑ Liviu - Cornel Dăescu (TNA 5845)
  • ☑ Anca Derer (TNA 1203)
  • ☑ Oana Diaconescu (TNA 6255)
  • ☑ Romulus- Laurențiu Diaconu (TNA 8560)
  • ☑ Delia - Alexandra Didea (TNA 4975)
  • ☐ Alice-Maria Dimofte (TNA 10170)
  • ☐ Adina Dinescu (TNA 1514)
  • ☑ Cristina Dinu (TNA 9514)
  • ☐ Alexandra-Gabriela Dochia (TNA 9681)
  • ☑ Dragoș - Ștefan Dragnea (TNA 6055)
  • ☑ Vlad Drăghescu (TNA 4805)
  • ☑ Elena Codina Dușoiu (TNA 2742)
  • ☑ Constantin - Mihăiță Duțescu (TNA 4713)
  • ☐ Tudor Elian (TNA 8716)
  • ☐ Florin - Nicolae Enache (TNA 5307)
  • ☑ Maria Enache (TNA 1748)
  • ☑ Sabrina Ene (TNA 8517)
  • ☑ Andrei Ladislau Fenyo (TNA 4294)
  • ☑ Bogdan Andrei Fezi (TNA 3465)
  • ☑ Cristian Dan Filimon (TNA 1809)
  • ☑ Radu Florea (TNA 8473)
  • ☐ Tiberiu Constantin Florescu (TNA 2800)
  • ☐ Michaela Tomnița Florescu (TNA 2039)
  • ☐ Radu Valentin Frumușani (TNA 1113)
  • ☑ Silvia Funieru (TNA 8718)
  • ☑ Cristian Gabor (TNA 6966)
  • ☐ Georgeta Gabrea (TNA 1582)
  • ☑ Michaela Gafar (TNA 1541)
  • ☑ Teodora-Maria Ganea (TNA 8970)
  • ☑ Maria - Cristina Georgescu (TNA 4797)
  • ☑ Cosmin-Valentin Georgescu (TNA 10107)
  • ☐ Ștefan Ghenciulescu (TNA 1790)
  • ☐ Adda Gheorghievici (TNA 1917)
  • ☑ Marina Veronica Gingirof (TNA 4263)
  • ☐ Cristina Olga Gociman (TNA 1126)
  • ☑ Ana Maria Goilav (TNA 4086)
  • ☐ Niculae Grama (TNA 1194)
  • ☑ Cristina - Ioana Graur (TNA 4974)
  • ☑ Ovidiu Laurențiu Grigorescu (TNA 2644)
  • ☑ Emilian Victor Grigoriu (TNA 1573)
  • ☐ Alfredo Guarneri (TNA 3913)
  • ☑ Lucian Hangiu (TNA 2942)
  • ☐ Mădăllina-Nicoleta Hălălău (TNA 8395)
  • ☑ Monica Iacovenco (TNA 4690)
  • ☐ Tania Iancu (TNA 1475)
  • ☑ Iulia Iatagan (TNA 4767)
  • ☐ Liliana Ilie (TNA 53)
  • ☑ Oana-Mihaela Ilie (TNA 9875)
  • ☑ Corina - Elena Iliescu (TNA 5269)
  • ☑ Vlad Ioniță (TNA 10221)
  • ☐ Tania-Andreea Iozsa (TNA 9555)
  • ☑ Costin Irimia (TNA 4165)
  • ☑ Mihaela Ioana Isăilă (TNA 1721)
  • ☑ Florentina Iugan (TNA 4031)
  • ☑ Carmen Ivan (TNA 9420)
  • ☑ Andrei-Alexandru Ivanciu (TNA 9790)
  • ☐ Andreea-Livia Ivanovici (TNA 10547)
  • ☑ Irina - Maria Ivan-Turean (TNA 5827)
  • ☑ Emil Ivănescu (TNA 5169)
  • ☑ Dan - Alexandru Jianu (TNA 7084)
  • ☑ Cătălin Viorel Jinga (TNA 2899)
  • ☑ Florin Claudiu Jinga (TNA 2955)
  • ☑ Beatrice Gabriela Joger (TNA 4273)
  • ☑ Kalina Krasteva (TNA 7279)
  • ☐ Nicolae Lascu (TNA 3557)
  • ☐ Mihail Cristian Lotreanu (TNA 1420)
  • ☐ Monica Lotreanu (TNA 4141)
  • ☑ Andreea-Cristina Marcu (TNA 9672)
  • ☑ Cristina Mareș (TNA 2063)
  • ☑ Dan Marin (TNA 1102)
  • ☑ Ana-Marcela Mălăianu (TNA 10041)
  • ☐ Silvia Măldărescu (TNA 1105)
  • ☑ Irina Meliță (TNA 4670)
  • ☑ Caliopi - Alexandra - Lavinia Merghișescu (TNA 4794)
  • ☑ Liviu-Victor Mihalache (TNA 10047)
  • ☑ George Aurelian Mihalache (TNA 1375)
  • ☑ Elena-Loredana Mihali (TNA 9702)
  • ☑ Maria Margareta Mihat (TNA 1844)
  • ☑ Timur Mihăilescu (TNA 3471)
  • ☑ Georgică Mitrache (TNA 1628)
  • ☑ Anca Mitrache (TNA 1627)
  • ☑ Vlad - Aurelian Mitric - Ciupe (TNA 7093)
  • ☑ Cristina Mocănașu (TNA 3505)
  • ☐ Costin Moga (TNA 3930)
  • ☑ Rovana Karina Moga Gheorghe (TNA 1826)
  • ☑ Marian Moiceanu (TNA 1598)
  • ☑ Horia - Radu Moldovan (TNA 5107)
  • ☑ Adrian Moleavin (TNA 4750)
  • ☑ Liviu-Vlad Moraru (TNA 9647)
  • ☑ Ilinca-Nina Moroianu (TNA 9546)
  • ☑ Petru Mortu (TNA 1974)
  • ☑ Raluca Munteanu (TNA 3936)
  • ☑ Mihail Munteanu (TNA 4957)
  • ☑ Mihaela - Geanina Muscaliuc (TNA 2282)
  • ☐ Radu Petre Năstase (TNA 1548)
  • ☑ Gabriel Viorel Negulescu (TNA 1991)
  • ☑ Irina-Teodora Nemțeanu (TNA 8511)
  • ☑ Ruxandra Nemțeanu (TNA 1394)
  • ☑ Radu Nicolae (TNA 1230)
  • ☑ Marinela Nicolaev (TNA 3900)
  • ☑ Mircea-Alexandru Nicolescu (TNA 8469)
  • ☑ Lorin Constantin Niculae (TNA 1186)
  • ☑ Bogdan-Mihai Niculae (TNA 9769)
  • ☑ Marius Mihail Novac (TNA 3053)
  • ☐ Mircea Ochinciuc (TNA 1899)
  • ☑ Nicolae - Ciprian Oltean (TNA 5302)
  • ☐ Alexandru Nicolae Panaitescu (TNA 1108)
  • ☐ Rodica Elvira Panaitescu (TNA 1109)
  • ☐ Laura - Cristina Paraschiv (TNA 4444)
  • ☑ Anca Maria Pasarin (TNA 7156)
  • ☑ Alexandru Pașol (TNA 4699)
  • ☐ Luminița Antoaneta Patron (TNA 1335)
  • ☑ Ion - Șerban Patrulius (TNA 5603)
  • ☑ Gabriela Aura Păsărin (TNA 1827)
  • ☐ Gheorghe Pătrașcu (TNA 2010)
  • ☐ Lucian Pârvulescu (TNA 4344)
  • ☑ Cristian-Alexandru Petre (TNA 9876)
  • ☑ Sergiu - Cătălin Petrea (TNA 4704)
  • ☑ Cristina Petrea (TNA 4703)
  • ☑ Livia Petrescu (TNA 2747)
  • ☑ Marius Sever Petrescu (TNA 2025)
  • ☑ Mirela Gina Monica Petrescu (TNA 1267)
  • ☑ Gabriela Petrescu (TNA 2783)
  • ☑ Dan Petrescu (TNA 2982)
  • ☑ Silvia - Mihaela Pintea (TNA 1944)
  • ☑ Bogdan Alexandru Pintilie (TNA 4393)
  • ☑ Andreea-Florentina Poețelea (TNA 8762)
  • ☑ Ștefan - Adrian Pomărac (TNA 7125)
  • ☑ Ioana - Irina Pomîrleanu (TNA 4644)
  • ☑ Mădălina Eugenia Ponea (TNA 1703)
  • ☑ Radu - Tudor Ponta (TNA 4935)
  • ☑ Eliodor Popa (TNA 1322)
  • ☑ Silviu - Cristian Popăescu (TNA 4404)
  • ☑ Octavia Floria Popeea (TNA 1207)
  • ☑ Iustin Popescu (TNA 1208)
  • ☑ Sorin - Dragoș Popescu (TNA 4786)
  • ☐ Toader Popescu (TNA 4746)
  • ☑ Adrian Popescu (TNA 1709)
  • ☑ Cornelia Popescu (TNA 78)
  • ☑ Emil Barbu Popescu (TNA 1405)
  • ☑ Cristian Petru Popescu Ialomița (TNA 2635)
  • ☑ Raluca - Diana Popp (TNA 1883)
  • ☑ Constantin Porumbacu (TNA 3469)
  • ☑ Andrei Prepeliță (TNA 1118)
  • ☑ Florin Horia Pruncuț (TNA 1193)
  • ☑ Dana - Eleonora Raicu (TNA 6948)
  • ☑ Teodora - Cristina Răducă (TNA 7901)
  • ☑ Radu Cristian Rădulescu (TNA 1866)
  • ☑ Cristian Rădulescu (TNA 1232)
  • ☑ Mihai Rădulescu (TNA 1847)
  • ☑ Andra Luminița Rădulescu (TNA 1871)
  • ☑ Emil Roșca (TNA 1725)
  • ☐ Casandra Roșu (TNA 1099)
  • ☑ Astrid Luisa Rottman (TNA 3812)
  • ☑ Anca Oana Rusu (TNA 1226)
  • ☑ Ruxandra Sacaliș (TNA 9052)
  • ☑ Elena Saricu-Todică (TNA 4561)
  • ☑ Mina Nicoleta Sava (TNA 1563)
  • ☐ Ana Maria Săndulescu (TNA 1741)
  • ☑ Matei Petru Săndulescu (TNA 1742)
  • ☑ Ioana Săraru (TNA 8942)
  • ☑ Veronica Scupin (TNA 3630)
  • ☑ Cristian Severin (TNA 3612)
  • ☑ Ștefan Simion (TNA 5620)
  • ☑ Cornel Simoc (TNA 2014)
  • ☑ Florina-Roxana Simoiu (TNA 10212)
  • ☐ Adriana-Niculina Sîngeap (TNA 6030)
  • ☑ Marius Mihai Solon (TNA 1504)
  • ☑ Liliana Monica Solon (TNA 1503)
  • ☑ Mihaela Staicu (TNA 1474)
  • ☐ Maria Iulia Stanciu (TNA 1579)
  • ☐ Florian Stanciu (TNA 1580)
  • ☑ David Stancu (TNA 6998)
  • ☑ Elena Stoian (TNA 5963)
  • ☑ Roxana Catrinel Stoica (TNA 2067)
  • ☑ Tudor Bogdan Stoica (TNA 3571)
  • ☐ Șerban Sturdza (TNA 420)
  • ☑ Valentina Mihaela Suciu (TNA 3866)
  • ☑ Constantin Leonard Surdoiu (TNA 2005)
  • ☑ Andrei Șerbescu (TNA 4594)
  • ☑ Dorin Ștefan (TNA 1122)
  • ☐ Ilinca Ștefănescu (TNA 6067)
  • ☑ Marie-Jeanne Ștefănescu (TNA 1158)
  • ☑ Sandu Știurcă (TNA 7140)
  • ☐ Anca-Iulia Tătulescu (TNA 9683)
  • ☑ Aurora Târșoagă (TNA 1637)
  • ☑ Yvonne Toader (TNA 7976)
  • ☐ Iulia Maria Toader (TNA 1545)
  • ☑ Ioana Todiroaie (TNA 10042)
  • ☑ George Alexandru Tohăneanu (TNA 3138)
  • ☐ Nicoleta Doina Toma (TNA 1215)
  • ☑ Alexandru Octavian Toma (TNA 1272)
  • ☑ Eugen Traian Trancioveanu (TNA 4023)
  • ☑ Ștefania Trifan (TNA 3194)
  • ☐ Florentina Trifu (TNA 9713)
  • ☑ Valentina Țigâră (TNA 5765)
  • ☑ Emilia Țugui (TNA 4619)
  • ☑ Adriana Udrea (TNA 1619)
  • ☑ Bogdan Udrescu (TNA 4977)
  • ☑ Octavian Ungureanu (TNA 4059)
  • ☑ Iulian Ungureanu (TNA 4938)
  • ☑ Elena - Maria Ungureanu (TNA 5519)
  • ☑ Lucia Isabella Ursache (TNA 1915)
  • ☑ Ana - Maria Ursache (TNA 6190)
  • ☐ Sorina-Nicoleta Varenic (TNA 10110)
  • ☐ Andrei Vasilief (TNA 10105)
  • ☑ Raluca Vișinescu (TNA 1136)
  • ☑ Lenuța Vlad (TNA 2945)
  • ☑ Cristina Mihaela Woinaroski (TNA 1414)
  • ☑ Cătălin Ștefan Zafiu (TNA 2877)
  • ☐ Ana Maria Zahariade (TNA 1987)
  • ☐ Dan Zamfirescu Boceanu (TNA 1733)
  • ☐ Ana Maria Zamfirescu Boceanu (TNA 1734)
  • ☐ Teodor Zoran (TNA 1275)
  • ☑ Robert - Eugen Zotescu (TNA 5707)

Candidați Consiliul Național OAR

  • Alexandru Antal (TNA 4000)
  • Daniel Baciu (TNA 1845)
  • Anamaria Virginia Bancea (TNA 4127)
  • Anca - Luiza Barbalat (TNA 4660)
  • Bujor Barbu (TNA 1945)
  • Horia Bejan (TNA 6391)
  • Cătălin Berescu (TNA 1119)
  • Emanuel Bogdan Bobic (TNA 1694)
  • Matei Bogoescu (TNA 5808)
  • Radu Busuioceanu (TNA 10079)
  • Daniela Calciu (TNA 8047)
  • Ioana - Olivia Cian-Tarba (TNA 4838)
  • Sorin Doru Ciomârtan (TNA 2021)
  • Stelian Alexandru Constantinescu (TNA 4118)
  • Lucian Corduneanu (TNA 3870)
  • Ruxandra Corduneanu (TNA 8497)
  • Mirona Crăciun (TNA 6274)
  • Bogdan - Florin Cristea (TNA 3311)
  • Ana Maria Csukor (TNA 2909)
  • Liviu - Cornel Dăescu (TNA 5845)
  • Romulus- Laurențiu Diaconu (TNA 8560)
  • Elena Codina Dușoiu (TNA 2742)
  • Constantin - Mihăiță Duțescu (TNA 4713)
  • Florin - Nicolae Enache (TNA 5307)
  • Andrei Ladislau Fenyo (TNA 4294)
  • Bogdan Andrei Fezi (TNA 3465)
  • Georgeta Gabrea (TNA 1582)
  • Michaela Gafar (TNA 1541)
  • Maria - Cristina Georgescu (TNA 4797)
  • Marina Veronica Gingirof (TNA 4263)
  • Cristina Olga Gociman (TNA 1126)
  • Ana Maria Goilav (TNA 4086)
  • Niculae Grama (TNA 1194)
  • Cristina - Ioana Graur (TNA 4974)
  • Ovidiu Laurențiu Grigorescu (TNA 2644)
  • Monica Iacovenco (TNA 4690)
  • Tania-Andreea Iozsa (TNA 9555)
  • Andreea-Livia Ivanovici (TNA 10547)
  • Mihail Cristian Lotreanu (TNA 1420)
  • Silvia Măldărescu (TNA 1105)
  • Irina Meliță (TNA 4670)
  • Liviu-Victor Mihalache (TNA 10047)
  • Vlad - Aurelian Mitric - Ciupe (TNA 7093)
  • Costin Moga (TNA 3930)
  • Adrian Moleavin (TNA 4750)
  • Raluca Munteanu (TNA 3936)
  • Mihail Munteanu (TNA 4957)
  • Radu Petre Năstase (TNA 1548)
  • Lorin Constantin Niculae (TNA 1186)
  • Mircea Ochinciuc (TNA 1899)
  • Alexandru Nicolae Panaitescu (TNA 1108)
  • Luminița Antoaneta Patron (TNA 1335)
  • Gheorghe Pătrașcu (TNA 2010)
  • Lucian Pârvulescu (TNA 4344)
  • Sergiu - Cătălin Petrea (TNA 4704)
  • Cristina Petrea (TNA 4703)
  • Livia Petrescu (TNA 2747)
  • Silvia - Mihaela Pintea (TNA 1944)
  • Bogdan Alexandru Pintilie (TNA 4393)
  • Mădălina Eugenia Ponea (TNA 1703)
  • Iustin Popescu (TNA 1208)
  • Sorin - Dragoș Popescu (TNA 4786)
  • Cristian Petru Popescu Ialomița (TNA 2635)
  • Teodora - Cristina Răducă (TNA 7901)
  • Radu Cristian Rădulescu (TNA 1866)
  • Emil Roșca (TNA 1725)
  • Anca Oana Rusu (TNA 1226)
  • Mina Nicoleta Sava (TNA 1563)
  • Cristian Severin (TNA 3612)
  • David Stancu (TNA 6998)
  • Șerban Sturdza (TNA 420)
  • Ilinca Ștefănescu (TNA 6067)
  • Anca-Iulia Tătulescu (TNA 9683)
  • Yvonne Toader (TNA 7976)
  • Ioana Todiroaie (TNA 10042)
  • George Alexandru Tohăneanu (TNA 3138)
  • Florentina Trifu (TNA 9713)
  • Adriana Udrea (TNA 1619)
  • Bogdan Udrescu (TNA 4977)
  • Octavian Ungureanu (TNA 4059)
  • Raluca Vișinescu (TNA 1136)
  • Ana Maria Zahariade (TNA 1987)
  • Teodor Zoran (TNA 1275)
  • Robert - Eugen Zotescu (TNA 5707)