Prima paginăAnunțurioctombrie 2008 › Anunturi angajare, colaborari etc. 15.10.2008
15 octombrie 2008

Anunturi angajare, colaborari etc. 15.10.2008

Oferta colaborare
Arhitect cu drept de semnatura, peste 25 de ani experienta in proiectare,
bun cunoscator Arhicad 2D si 3D, elaborator de detalii de executie conform
legislatiei si normativelor in vigoare, ofer servicii proiectare la sediul
companiei sau biroului de arhitectura interesat, in regim de lucru
full-time.

Relatii la tel.: 0744143222.

Cristina Enache

 

F 02.05.1986 necasatorit

Telefon: 0721236596

Email: cristina.en@gmail.com

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.10.2005

obiectiv


 

Tip job: Sezonier (Summer Job), Part time, Temporar / TEMPS, Project Based

Departament: Constructii/Instalatii/Amenajari, Arhitectura/Design, Educatie/Training/Cultura/Arta

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Student

Disponibil: oricand

experienta


 

COLABORARI PE PROIECT 22.10.2007 - prezent 

Firma:GSG

Oras lucru: Bucuresti

Salariu: CONFIDENTIAL

Departament: constructii/instalatii/amenajari

Responsabilitati:

proiecte de arhitectura si amenajari interioare: 3D-uri, PAC, planse de executie


DESIGNER 01.04.2007 - 20.07.2008 

Firma:KNOX DESIGN

Oras lucru: Bucuresti

Salariu: CONFIDENTIAL

Departament: arhitectura/design

Domeniu Activitate Firma: firma de design de interior, se ocupa cu amenajarea de locuinte, spatii comerciale, birouri etc.

educatie


 

Studii:

Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu, Facultatea de Arhitectura, anul IV
Liceul Bilingv "George Cosbuc" sectia mate-info,engleza bilingv

Cursuri, atestate si premii

Cambridge Advanced Certficate
Atestat de Limba Engleza
Atestat de programator (c++)

aptitudini


 

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleza (avansat,avansat,avansat)

spaniola (incepator,mediu,mediu)

germana (mediu,mediu,mediu)

Cunostinte PC:

Autocad
3ds Max
Photoshop
Corel Draw
Archicad
Illustrator
Flash
C��


Alte cunostinte, aptitudini sau observatii relevante pentru CVul tau

- spirit de echipă, dinamism, perseverenta și ușurință de adaptare,
- imaginație, creativitate
2004 - permis de conducere cat. B.

mini interviu


 

1. Care este cea mai mare realizare profesionala de pana acum?

Pana acum cea mai mare realizare este intrarea la facultate. Am luat atestate si am participat la olimpiade dar facultatea ramane cea mai mare realizare a mea.

2. Care este cel mai mare esec profesional de pana acum?

Nu am avut nici un esec profesinal pana acum.

3. Unde va vedeti peste 5 ani?

Planurile mele de viitor includ fondarea si administrarea unui birou de arhitectura - incepand cu crearea unei firme de design de interior. In urmatorii 2 ani intentionez ca aceasta firma de design sa fie creata si functionala, urmand ca dupa cei 2 ani de stagiu sa se axeze mai mult pe arhitectura. Probabil peste 5 ani ma voi afla in fata calculatorului proiectand ce altii n-au indraznit.

4. Care este cel mai mare vis pe care-l aveti? Care este idealul dumneavoastra in cariera?

Cel mai mare vis al meu legat de cariera este sa ajung un arhitect de succes, si sa proiectez cel putin un imobil care sa starneasca controverse printre arhitectii de varf.

5. Care este jobul care credeti ca vi s-ar potrivi cel mai bine?

Jobul in care m-as simti la locul meu ar trebui sa-mi solicite atat imaginatia cat si latura tehnica, sa-mi ofere posibilitatea de a invata lucruri noi si de a evolua.

6. Descrieti compania ideala in care ati dori sa lucrati?

Imi plac companiile cu oameni deschisi si prietenosi. Conteaza foarte mult atmosfera in care lucrez.

7. Detaliati personalitatea dumneavoastra ( hobbyuri, aspiratii, ce va motiveaza, stil de viata si lucru, etc ).

Sunt o fire prietenoasa, imi place sa desenez sau sa creez lucruri placute ochiului. Momentan visul meu e sa devin arhitect, dar vreau pana ajung in acel punct, sa capat experienta in cat mai multe domenii. As vrea sa lucrez si web design, poate si putin in publicitate. In timpul liber pe care mi-l permit pictez, desenez etc.






Fișiere atașate: