Prima paginăAnunțuriseptembrie 2023 › Lemon Interior Design angajează arhitect senior
20 septembrie 2023 • Diverse

Lemon Interior Design angajează arhitect senior

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Nivel carieră: Senior-Level (> 5Ani)

Studii: Absolvent de studii de specialitate – arhitectura clădirilor, arhitectură de interior.

Limbă străină: engleză

Industrii: arhitectura de interior (rezidențial)

Cerințe:

Responsabilități:

Descrierea jobului

Beneficii

Descrierea companiei

Lemon este un grup de companii de design interior premiat la nivel național și internațional.  Lemon Interior și-a început activitatea ca un studio de concept design de dimensiuni mici, ajungând astăzi un consultant de design pe piața de profil, oferind servicii integrate de design și management de proiect pe zona de rezidențial, fiind specializat în livrarea proiectelor turnkey.

CV-urile pot fi trimise la adresa anca@lemon.com.ro  până în data de 15 octombrie 2023.

disclaimer