Prima paginăAnunțurifebruarie 2023 › Societatea Axa Proiect caută arhitect
8 februarie 2023 • Diverse

Societatea Axa Proiect caută arhitect

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg / colegă absolvent al Facultății de Arhitectură, cu experiență în proiectare de minim 2-3 ani.

Candidatul ideal are următoarele calități:

Descrierea jobului

Responsabilități:

Beneficii:

Descrierea companiei

Birou de proiectare arhitectură și urbanism.

 Compania Axa Proiect are peste 30 de ani de existență, având tradiție în planificare și dezvoltare urbană, proiectare de arhitectură, amenajări interioare.

Echipa noastră lucrează îndeaproape cu toți partenerii pentru a asigura eficiența și respectarea termenelor contractuale, cât și coordonarea specialităților în cadrul fiecărui proiect.

Date de contact:

Rodica Șerbănescu
telefon: 0744637050
email: office@axaproiect.com

disclaimer