Prima paginăAnunțurimartie 2022 › BURO CONSULTING DESIGN SRL scoate la concurs 2 posturi Arhitect senior / mid level
4 martie 2022 • Diverse

BURO CONSULTING DESIGN SRL scoate la concurs 2 posturi Arhitect senior / mid level

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Candidatul Ideal

CERINȚE PENTRU APLICANȚI:

Descrierea jobului

Beneficii:

Descrierea companiei

Înființată în anul 1995, Buro Consulting Design oferă soluții complete de proiectare și autorizare în sectorul civil și industrial, aducând o schimbare de atitudine în abordarea proiectelor dumneavoastră. Fiind conectați la nou, la schimbările legislative și cele cotidiene, acoperim toate serviciile de autorizări, concepere, planificare, proiectare, consultanță și asistență tehnică în execuția proiectelor dumneavoastră.
Proiectăm folosind mijloace ce satisfac cerințele și exigentele clienților noștri: creativitate, inovație, eficiență și sustenabilitate. Implementând Building Information Modelling (BIM), și bazându-ne pe colaborare, digitalizare, metodologii moderne, avem ca scop final schimbarea modului tradițional de livrare a proiectelor de construcții.
Proiectarea clădirilor și infrastructurii de către o echipă multidisciplinară de arhitecți și ingineri proiectanți, integrând proiectul executanților și producătorilor sau furnizorilor de materiale și echipamente.

Misiune:
Misiunea noastră este de a crea un impact pozitiv al mediului construit asupra oamenilor și al mediului înconjurător, prin servicii integrate de consultanță și schimbare a modului tradițional de livrare a proiectelor de construcții.

Viziune:
Construcțiile sunt menite să dăinuie peste generații, iar viziunea noastră este de a crea valoare, eficiență și sustenabilitate în proiectele clienților noștri, având un impact pozitiv în viața beneficiarilor și a mediului construit

Valori:
Valorile noastre sunt respectul față de beneficiar și de mediu, competența, inovația, profesionalimul și perfecționarea continuă.

Ne puteți trimite CV-ul + portofoliul, dacă este disponibil la adresa de email: contact@buri-consulting.ro

Vă așteptăm!

disclaimer