Prima paginăAnunțuriseptembrie 2021 › Atelier Adhoc Arhitectura caută arhitect care să se alăture echipei
2 septembrie 2021 • Diverse

Atelier Adhoc Arhitectura caută arhitect care să se alăture echipei

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Atelier Adhoc Arhitectura caută arhitect/ă  care să se alăture echipei pentru o poziție full-time.

Poziția este deschisă pentru arhitecți absolvenți ai unei facultăți de profil, preferabil cu minim un an experiență de proiectare.

Responsabilități:

- Elaborarea și gestionarea de documentații la diferite faze de proiectare.

- Elaborarea unor proiecte de arhitectură variate ca scară.

- Abilitatea de a lucra într-un mediu colaborativ, dar și de a gestiona proiecte independent.

- Cunoștințele privind legislația din domeniu, necesară procesului de proiectare constituie un avantaj.

- Constituie avantaj deținerea permisului de conducere în vederea deplasării pe șantier.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra la diverse faze de proiectare: studii de solutie, prezentări 3D, DALI, SF, DTAC, PTh, DDE

- Posibilitatea efectuării stagiului pentru obținerea dreptului de semnatură.

- Spațiu de lucru plăcut, zonă centrală (Piața Victoriei).

Condiții de aplicare:

- Aplicanții vor trimite CV și portofoliu de lucrări la adresa mail@atelieradhoc.ro .

- Pe baza aplicației individuale, candidații selectați vor participa la un interviu.

Mai multe detalii despre activitatea biroului sunt accesibile pe site-ul www.atelieradhoc.ro .

disclaimer