Prima paginăAnunțuriiulie 2019 › Anunț angajare 03.07.2019
3 iulie 2019 • Diverse

Anunț angajare 03.07.2019

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Echipa VENTOR Grup cauta un coleg arhitect entry-level care va avea șansa de a-și consolida experienta practica si teoretica lucrând intr-o echipa tanara si dinamica.

Ce asteptam de la tine:

Descrierea jobului

Beneficii:

Descrierea companiei

VENTOR Grup Consulting este o companie de proiectare, ce activeaza in domeniul infrastructurii rutiere si al constructiilor civile.

VENTOR Grup Consulting activeaza in multiple proiecte avand beneficiari privati cat si entitati publice, si este acreditata ISO 9001 si ISO14001.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra te rugam sa ne transmiti CV-ul la adresa de mail: office@ventorgrup.ro

disclaimer