Prima paginăAnunțuriiunie 2019 › Anunț angajare 25.06.2019
25 iunie 2019 • Diverse

Anunț angajare 25.06.2019

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Professional Engineering Solutions - P.E.S., companie specializata in prestarea de servicii se consultanta tehnica specializata, angajeaza in conditii avantajoase:

Arhitect

 Cerinte si calificari necesare:

-          Studenti in terminal sau absolventi ai Facultatii de Arhitectura sau Urbanism;

-          Cunostinte medii de AutoCad;

-          Cunostinte de legislatie si normative de priectare in vigoare;

-          Cunostinte avansate pachet Office : in special Excel;

-          Constituie avantaj cunostintele tehnice in termoizolarea elementelor de anvelopa;

-          Nu este necesara experienta similara in domeniu;

Descrierea jobului:

1)      Completarea de rapoarte de evaluare a documentatiilor tehnice privind solutiile arhitecturale pentru din punctul de vedere al:

a.       Coordonarii informatiilor prezentate in piesele scrise si cele desenate la aceeasi faza;

b.      Coordonarii informatiilor prezentate in diverse faze ale aceluiasi proiect;

c.       Coordonarii solutiilor arhitecturale cu celelalte specialitati;

d.      Conformitatii informatiilor prezentate cu avizele emise;

e.      Conformitatii informatiilor prezentate cu legislatia si normativele in vigoare.

2)      Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor din punct de vedere urbanistic si arhitectural

3)      Acordarea de consultata tehnica conform solicitarilor specifice.

Cautam persoane proactive, care sa sa isi asume si sa respecte cerintele si termenele proiectelor in care sunt implicate.

Beneficii:

-          Salariu motivant;

-          Masa de pranz este asigurata de companie;

-          Oportunitatea de a face parte si de a invata de la o echipa formata din specialisti in domeniu

-          Mediu de lucru propice, intr-un birou modern, pozitionat intr-o locatie foarte accesibila.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV.ul la adresa:  office@tudconsult.ro

Va asteptam cu drag in echipa noastra!

www.tudconsult.ro  office@tudconsult.ro

disclaimer