Prima paginăAnunțurioctombrie 2018 › Anunț angajare 02.10.2018
2 octombrie 2018 • Profesional

Anunț angajare 02.10.2018

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

URBANIST

Candidatul ideal

- absolvent al Facultatii de Urbanism;

- cunoastrerea si respectarea legislatiei in vigoare;

- cu sau fara drept de semnatura;

- bune abilitati de organizare, comunicare si lucru in echipa;

- constiinciozitate si seriozitate.

Descrierea jobului

- realizarea proiectelor de urbanism PUD, PUZ, PUG;

- aplicarea legislatiei in vigoare.

ARHITECT

- absolvent al Facultatii de Architectura sau Colegiul de Arhitectura;

- cunoastrerea programelor Autocad sau Allplan ( Nemetschek );

- bune abilitati de organizare, comunicare si lucru in echipa.

- realizarea proiectelor de arhitectura;

- coordonarea proiectelor in toate fazele de executie si colaborarea cu celelalte specialitati.

Beneficii:

- salariu negociabil;

- bonuri de masa;

Descrierea companiei

SC LORIDAN SOFTING SRL este o companie cu capital integral privat, infiintata in anul 1995, avand ca obiectiv principal de activitate intocmirea proiectelor de arhitectura si urbanism.

Va asteptam in cadrul unei echipe tinere si motivate!

Cei interesați vor transmite CV la adresa: office@3darh.ro

disclaimer