Prima paginăAnunțuriaugust 2008 › Anunturi angajare 14.08.2008
14 august 2008

Anunturi angajare 14.08.2008

ANUNȚ

Grupul de Proiectare din cadrul Direcției Generale de Management Logistic și Administrativ din Ministerul Internelor și Reformei Administrative încadrează prin concurs următoarele posturi de proiectant de specialitate:

§         arhitect                                                                2 posturi

§         tehnician arhitectură                                       1 post

§         construcții civile                                              3 posturi

§         tehnician construcții civile                             1 post

§         instalații pentru construcții

      specializare inst. electrice,

      sanitare, termice, ventilații,

      voce-date, curenți slabi                                 4 posturi

§         tehnician instalații                                            1 post

Relații privind tematica, bibliografia și celelalte condiții de participare la concurs la tel. 313.33.66.

SC 2000 LCH SRL cu sediul in Bucuresti, angajeaza:
-  3 arhitecti, experienta profesionala minim 1 an,
pentru lucrul, in principal la proiecte fabrici, hale, silozuri
Cerinte post:
·                    absolvent studii superioare
·                    cunostinte aprofundate in utilizarea programului AutoCad
·                    familiarizat cu MSOffice – Word, Excel, PowerPoint
·                    foarte buna cunoastere a reglementarilor si legislatiei in vigoare
·                    capacitate de coordonare a echipei de lucru, inclusiv a tuturor specialitatilor implicate in proiect.
·                    capacitate de a relationa cu clientul de la identificarea cerintelor temei, prezentarea si sustinerea solutiei pe parcursul lucrarii, pana la predarea finala.

Responsabilitati:
·                    Redactarea proiectului de arhitectura, in toate fazele acestuia,
·                    Integrarea si armonizarea creatoare a cerintelor specialitatilor (rezistenta, instalatii)
·                    Respectarea riguroasa a termenelor de predare.
·                    Concepere solutii arhitectura in deplinul respect al cerintelor temei si reglementarilor in vigoare
·                    Redactare parte scrisa, documentatii avize

Aptitudini:
·                    Capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect, si in relatia cu beneficiarul
·                    Creativitate si imaginatie
·                    Interes, rigurozitate si dedicare
·                    Onestitate

Avantaje:
·                  Sansa de a se implica in proiecte reprezentative;
·                    Sansa de a se implica in proiecte de la faza de conceptie pana la urmarirea executiei;

Ofeta de lucru:
·                    Salariu super -  atractiv

Va rugam trimiteti CV la urmatoarele adrese:
e-mail: lch@minisite.ro