Prima paginăAnunțuriianuarie 2008 › Anunturi angajare 9 ianuarie 2008
9 ianuarie 2008

Anunturi angajare 9 ianuarie 2008

ANGAJAM AHITECT

EXE Company.Ro - firma ce desfasoara activitati de proiectare pentru lucrari edilitare, instalatii tehnologice si de infrastructura de marime medie si mica – ANGAJEAZA ARHITECT.

Responsabilitati:

- Intocmire oferte tehnice pentru licitatii
- Intocmire memorii tehnice si alte documentatii scrise
- Intocmire proiect de arhitectura pentru lucrarile contractate si realizarea dosarului necesar cu avizele specifice in demersul obtinerii autorizatiei de constructie
- Cunoasterea normativelor si standardelor specifice, precum si a legislatiei din domeniu
- Capacitate de organizare de proiect
- Capacitate de a gasi solutii tehnice si estetice optime
- Capacitate de coordonare a proiectantilor de specialitate
- Experienta in intocmirea de devize de executie
- AutoCad ArhiCad - avansat

Beneficii:

- Prime in functie de rezultate

- Telefon

- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere, formata din specialisti romani si italieni

- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala

Rugam persoanele interesate sa ne contacteze la urmatoarele numere de telefon 021/ 322 23 21sau 0744 349 364 ori la info@exeromania.ro.

 Compania Pluri Consultants activeaza in domeniul consultantei in resurse umane. In acest moment are deschisa o pozitie de Arhitect Diplomat Senior in cadrul unei companii multinationale.
       Responsabilitatile postului solicita calitatea de arhitect diplomat cu drept de semnatura, care sa aiba cunostinte de proiectare cladiri comerciale utilizand programe informatice de proiectare 2D si 3D. In organigrama companiei, pozitia este subordonata Directorului Departamentului de Dezvoltare Cladiri si are in subordine Grupa de Proiectare, in acest sens se solicita experienta de lucru in cadrul unei organizatii.
Compania angajatoare ofera un pachet salarial deosebit de motivant format din salariu fix (in conformitate cu standardele actuale inregistrate pe piata muncii), bonuri de masa, telefon, masina de serviciu si asigurare medicala.
Persoanele interesate, sunt rugate sa ne contacteze telefonic sau prin email, pentru a putea discuta in detaliu toate aspectele legate de acest post.
Precizam ca anuntul este valabil si in perioada imediat urmatoare inceperii noului an.

Veronica Negraia

PLURI CONSULTANTS ROMANIA
HEWITT
Strategic Partner
Fabrica de Glucoza nr.2-4,
sector 2, Bucuresti
tel. +40 21 232 8688
fax +40 21 232 8736

Email: office@pluri.ro/TCM@pluri.ro
Web:   www.pluri.ro
           www.hewitt.ro
www.TotalCompensationCenter.com
www.bestemployersromania.com

Firma DELTA ENGINEERING INTERNATIONAL este o firma de consultanta si project management in domeniul arhitecturii si constructiilor, cu proiecte si santiere de anvergura in derulare in Bucuresti si Romania.

Firma angajeaza full time, arhitecti stagiari (proaspat absolventi sau cu un an de experienta) cunoscatori de autocad, photoshop.

Se ofera: Salariu motivant, conditii foarte bune de lucru, oportunitate de colaborare interdisciplinara la realizarea proiectelor.

Se solicita: Activitate de proiectare de arhitectura la nivel PAC-PT, DE, urmarire de santier.

Dacă sunteți interesați de o asemenea oportunitate, vă invităm să trimiteți un CV, prin intermediul e-mail-ului, la adresa: office@deltaengineering.ro