Prima paginăAnunțuridecembrie 2007 › Anunturi angajare
11 decembrie 2007

Anunturi angajare

Design Unit  - birou de ahitectura - selecteaza in vederea angajarii 2 arhitecti / arhitecti stagiari cu experienta minim 1 an.

Pentru a te angaja, trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte minime:

-         sa cunosti temeinic Autocad, ;

-         sa te implici responsabil in realizarea obiectelor si ansamblurilor de arhitectura de mari dimensiuni;

-         sa fii disciplinat si organizat in timpul parcurgerii tuturor etapelor de proiectare aferente fiecarei lucrari.

Oferim:

-         salariu deosebit de atractiv ( perioada de proba o luna ) proportional cu implicarea si gradul de cunostinte dobandite anterior;

-         prima de proiect;

-         posibilitatea elaborarii unor proiecte complexe si acumularea unei experiente deosebite;

-         multidisciplinaritate.

Te asteptam cu CV pe office@designunit.ro si fax 320.25.59 sau la

0722.599.131 / 0722.573.002

www.designunit.ro

2 posturi de arhitecti stagiari
Candidatul ideal:
-absolvent al studiilor de arhitectura si/sau urbanism
-cunostinte avansate de Archicad, cunostinte de operare MS Office, Cinema 4D, Gimp
-cunostinte avansate de limba engleza
-comunicativ, creativ, pasionat, background multicultural
Responsabilitati/Beneficii:
-capacitatea de a-si insusi cunostintele tehnice, de CAD si juridice necesare in vederea elaborarii proiectelor de arhitectura si urbanism
-realizarea conceptului proiectului, a documentatiei tehnice, a evaluarilor financiare, în cadrul echipei, sub indrumarea sefului de proiect
-administrarea documentatiilor si actelor specifice, in cadrul procedurii de proiectare
-monitorizarea lucrarilor de executie
1 post arhitect cu drept de semnatura sau stagiar in ultimul an de stagiu
-minim un an experienta in proiectare
-cunostinte avansate de Archicad, cunostinte de operare MS Office(Excel), Cinema 4D, Gimp
-permis de conducere categoria B, cu minim 2 ani experienta
-cunostinte avansate de limba engleza, cunoasterea limbii spaniole constituie avantaj
-capacitate de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii
-cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare în procesul de proiectare
-eficient în comunicare si luarea deciziilor, creativ, pasionat
-realizarea conceptului proiectului, a documentatiei tehnice, a evaluarilor financiare, în cadrul echipei
-coordonarea corelariilor cu celelalte specialitati
-evaluarea sitului si intocmirea temei de proiectare
-realizare de studii de fezabilitate

Selectia se va desfasura in perioada decembrie 2007-februarie 2008

Asteptam C.V.-urile la office@trans-form.ro

Informatiile suplimentare pot fi obtinute de la Bianca Zeciu la

0264/430687 sau 0726/234812.

prographic architecture studio

Angajeaza full-time ARHITECT PROIECTANT, absolvent al Facultatii de Arhitectura si bun cunoscator Allplan.

Constituie un avantaj cunoasterea programelor Corel Draw, Photoshop, Cinema 4D.

Oferim oportunitatea de a lucra in conditii de lucru moderne, intr-un colectiv tanar si dinamic.

Date de contact:

E: contact@prographic.ro
M : +4072 4371 697

T/F:+4021 2300 777

FIRMA INTERNATIONALA DE PROIECTARE "LAUSTER& RADU ARHITECTI", CU BIROURI LA NEW YORK, DRESDA SI BUCURESTI, ANGAJEAZA :

-        ARHITECT CU EXPERIENTA MINIM 5 ANI

-        ARHITECTI STAGIARI

CU URMATOARELE ABILITATI:

- EXPERIENTA IN COORDONAREA PROIECTELOR MEDII SI MARI;

- CUNOSTINTE SOLIDE VECTORWORKS, AUTOCAD, COREL, 3D MAX;

- CAPACITATE DE LUCRU IN ECHIPA, COMUNICARE USOARA;

- LIMBA ENGLEZA

OFERIM SALARII ATRACTIVE !

PERSOANELE INTERESATE SUNT RUGATE  SA SUNE LA TEL: 0212100714

SAU SA TRIMITA C.V. LA ADRESA DE E-MAIL: plupu@lausterradu.com

PERSOANA DE CONTACT:

ARH. LUPU PAUL NEUTRINO