Prima paginăAnunțuriaprilie 2023 › DAAC STUDIO își mărește echipa
13 aprilie 2023 • Diverse

DAAC STUDIO își mărește echipa

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Ne mărim echipa #DAACSTUDIO !
Căutăm coleg sau colaborator pentru un post de ARHITECT.

Descrierea jobului :
Propune conceptul unui proiect conform temei primite de la client.
Întocmește documentația tehnică în toate fazele de proiectare.
Întocmește devizul de materiale și cantități.
Comunică cu diverși furnizori în vederea ofertării produselor propuse.

Candidatul ideal :
Cunoștințe în programul Revit , reprezintă un avantaj . Ambiția și determinarea constituie 2 puncte forte.

Îi rugăm pe cei interesați să trimită portofoliul și CV-ul, în format electronic-pdf (maxim 10mb) la adresa: alexandra@daac.ro

disclaimer