Prima paginăAnunțurinoiembrie 2021 › DMBI Arhitectura S.R.L. angajează arhitect
5 noiembrie 2021 • Diverse

DMBI Arhitectura S.R.L. angajează arhitect

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Angajăm arhitect cu experiență - full time

Cerințe:

- studii universitare absolvite și experiență în domeniu
- cunoștințe avansate Autocad, program modelare 3D SketUp, Rhinoceros, program randare
- experiență în realizarea fazelor SF, DTAC, PT, DDE, DTOE
- abilitate de comunicare și lucru în echipă
- seriozitate , organizare eficientă

Descriere job - responsabilități
- proiectarea lucrărilor de arhitectură și coordonarea cu specialitățile
- întocmirea documentațiilor tehnico-economice, conf. legislației și normativelor în vigoare
- întocmirea planurilor, secțiunilor, fațadelor, detaliilor de execuție
- redactarea memoriilor tehnice și a listelor de cantități

Beneficii:
- mediu de lucru plăcut
- proiecte reprezentative
- salariu atractiv

Descrierea companiei:

S.C. DMBI ARHITECTURA S.R.L. continuă activitatea firmei DACOMEX TRADE care a activat între anii 1994-2012.
S.C. DMBI ARHITECTURA  S.R.L. răspunde următoarelor cerințe:
-promovarea investițiilor cu orice fel de capital (roman, public, străin, privat)
-consultare, studii și proiecte în diverse domenii: economic, juridic, comercial, urban, circulație și cercetare
-imobiliare, construcții, consolidare, restaurare, achiziția și închirierea diferitelor proprietății

Obiectul activității:
-arhitectură, urbanism, amenajări interioare
-publicitate și consultanță în industria clădirilor
-proprietate imobiliară
-funcționarea serviciilor în construcții civile sau alte categorii

adresa mail; dmbi.arhitectura@gmail.com
sediu: Str. Johann Strauss nr. 2A, sector 2, București

DMBI ARHITECTURA
Johann Strauss 2A, District 2
Bucharest | Romania
0371-179-362
dmbi.arhitectura@gmail.com
www.dmbi-arhitectura.ro

disclaimer