Prima paginăAnunțurimartie 2021 › Anunț angajare 04.03.2021
4 martie 2021 • Diverse

Anunț angajare 04.03.2021

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

www.lemon.com.ro

Te așteptăm în echipa noastră!

Dacă simți ca ești omul potrivit, înseamnă că deja știi cine suntem și cu ce ne ocupăm. Mai trebuie să iți spunem doar că așteptăm CV-ul tău ți portofoliul la anca@lemon.com.ro

Nu uita să menționezi la subiect titlul funcției pentru care aplici.

Funcție - Arhitect Senior

LocațieBucurești

Ce căutăm:

• persoană proactivă și responsabilă, cu atitudine pozitivă, orientată spre rezultate, care înțelege prioritățile specifice procesului de proiectare, cu abilități de comunicare ți spirit de echipă;
• studii superioare de specialitate finalizate – Facultate de Arhitectură;
minim 5 ani de experiență profesională în proiectarea DTAC, PT, DDE, schițe conceptuale,
• dreptul de semnătură constituie un avantaj;
• experiență în realizarea proiectelor tehnice (măsurători, relevee CAD, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantități)
• cunoașterea legislației în construcții și a normelor tehnice și juridice pentru proiectare;
• experiență în urmărirea și managementul proiectelor de arhitectură - reprezintă un avantaj
• experiență în coordonarea specialităților de proiectare;
• experiență în relaționarea directă cu clienții reprezintă un avantaj;
• experiență pe șantier;
• cunoștințe solide de AutoCAD, Adobe PhotoShop;
• atenție la detalii;

Descrierea jobului

• elaborarea și coordonarea proiectelor, ca parte dintr-un colectiv tehnic, sub îndrumarea unui șef proiect, pentru toate fazele de proiectare;
• coordonarea specialităților – instalații, structură, verificatori, experți, consultanți, etc.
• elaborarea proiectelor de concept, a prezentărilor și a studiilor de soluții;
• iîtocmește documentația pentru obținerea avizelor și autorizațiilor;
• vizitele pe șantier pentru urmărirea lucrărilor de construire, atunci când este nevoie;
• realizarea releveelor,;

Beneficii:

Formare și perfecționare continuă;
Integrarea într-o echipă multidisciplinară de profesioniști ;
Lucru într-un mediu tânăr și entuziast;
Salariu motivant în funcție de capacitate și cu posibilitatea de avansare;

Funcție: Arhitect Junior

Ce căutăm:

• persoană proactivă și responsabilă, cu atitudine pozitivă, orientată spre rezultate, care înțelege prioritățile specifice procesului de proiectare, cu abilități de comunicare și spirit de echipă;
• studii superioare de specialitate finalizate sau în curs – Facultate de Arhitectură sau Interior;

Descrierea jobului:

• elaborarea proiectelor, ca parte dintr-un colectiv tehnic, sub îndrumarea unui șef proiect, pentru toate fazele de proiectare;
• coordonarea specialităților – instalații, structură, verificatori, experți, consultanți, etc;
• întocmește documentația pentru obținerea avizelor.

De preferat:

• minim 1-2 ani de experiență profesională în proiectarea DTAC, PT, DDE, schițe conceptuale,
• experiență în realizarea proiectelor tehnice (măsurători, relevee Cad, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantități)

disclaimer