Prima paginăAnunțuriiunie 2018 › Anunț angajare 26.06.2018
26 iunie 2018 • Profesional

Anunț angajare 26.06.2018

Disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

BIA Roberta Leonardo, birou de arhitectura cu activitate preponderenta in realizarea de proiecte industriale angajeaza:

1.       Arhitect

Cerinte:

-          Absolvent al Facultatii de Arhitectura

-          Experienta in proiectare in domeniul industrial, prin implicare in proiecte realizate – cerinta obligatorie

-          Utilizarea la nivel avansat a programului AutoCAD

-          Utilizarea altor programe de proiectare 2D si 3D reprezinta un avantaj

-          Capacitatea de a organiza si coordona o echipa interdisciplinara

-          Abilitati de comunicare si relationare

-          Cunoasterea legislatiei in constructii si a normelor tehnice si juridice pentru proiectare

Descrierea postului:

-          Participarea la toate fazele unui proiect, de la tema de proiectare si obtinerea avizelor, pana la urmarirea executiei

-          Corelarea specialitatilor implicate in proiectare

-          Participarea la sedinte cu beneficiarii, subcontractorii si la sedintele de santier

Beneficii:

-          Implicarea in proiecte de anvergura

-          Formare si perfectionare continua

-          Integrarea intr-o echipa de profesionisti multidisciplinara

-          Lucru intr-un mediu international, prin beneficiarii straini si colaborarea cu specialisti de alte nationalitati

-          Salariu motivant in functie de capacitate si cu posibilitatea de avansare

Asteptam CV si portofoliu cu lucrari REALIZATE la adresa: roleonardo2003@yahoo.it

2.       Secretar/a

                Cerinte:

-          Minimum diploma de bacalaureat

-          Persoana organizata

-          Cunostinte de operare pe calculator

-          Permis de conducere categoria B

-          Abilitati de comunicare

-          Lucru in cadrul biroului, ce presupune printarea, plierea, organizarea planselor de arhitectura. Realizarea de fotocopii si dosare

-          Organizarea documentatiilor si gestionarea arhivei

-          Deplasari in oras in vederea depunerii/ridicarii de documentatii, avize si autorizatii la diferite institutii

-          Intalniri cu beneficiarii pentru predarea documentatiilor

-          Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice

-          Mentinerea relatiei cu colaboratorii (contabili, furnizori, centre de plottare etc.)

Asteptam CV-ul la adresa: roleonardo2003@yahoo.it

Disclaimer