Prima paginăAnunțuriaugust 2017 › Anunț angajare 04.08.2017
4 august 2017 • Diverse

Anunț angajare 04.08.2017

Disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Post disponibil: ARHITECT PROIECTANT – SEF DE PROIECT

Candidatul ideal

- Experienta in proiectare de minim 8 ani
- Competenta de a coordona proiectarea la toate specialitatile
- Experienta in utilizarea la nivel avansat a softurilor de profil (Autodesk)
- Cunoașterea normativelor si a legislatiei in domeniu
- Abilitati de comunicare
- Bun organizator

Descrierea jobului

- Dezvoltare de concepte si proiecte arhitecturale;
- Coordonare generala proiectare (rezistenta, instalatii);
- Elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Intocmire documentatii tehnice pentru toate fazele de executie;
- Urmarirea executiei lucrarilor/ asistenta tehnica.

Ne puteti trimite CV si Portofoliu pe adresa office@cumulus.one.

Descrierea companiei

Cumulus Architecture, birou de arhitectura rezultat din fuziunea birourilor PZP, SYAA si ARXTUDIO, cu sediul in Palatul Universul, corpul nou renovat dinspre Cismigiu.

Disclaimer