Prima paginăAnunțuriseptembrie 2014 › Anunț angajare 10.09.2014
10 septembrie 2014

Anunț angajare 10.09.2014

Societatea SC GENERAL SERVICE GRUP 98 SRL, angajeaza arhitect.
Jobul disponibil este in Bucuresti, in regim full time.

Cerintele pentru ocuparea acestui post sunt:

*Candidatul ideal:*

- Universitatea de Arhitectura;
- Archicad - avansat si Artlantis sau 3D Studio Max;
- experienta desen Archicad 3-5 ani;
- limba engleza (scris, vorbit);
- arhitect cu drept de semnatura;
- carnet de conducere cat. B;
- cunostinte pachet Office- avansat ;
*Responsabilitati si beneficii:*

- concepere si elaborare documentatie tehnica (piese scrise si desenate)
pentru toate fazele de proiectare: DALI/SF, PT, DDE pentru specialitatea
arhitectura;
- elaborare liste de cantitati/ antemasuratori si devize in concordanta cu documentatia tehnica etc;
- asistenta tehnica pe perioada de executie;
- urmarirea si raportarea derularii proiectului;
- coordonarea documentatiei tehnice de arhitectura cu celelalte specialitati ( rezistenta, instalatii).

Cei interesati pot trimite CV-ul in limba romana pe adresa de email:
marketing@gsg98.ro.

Va multumim.

SC GENERAL SERVICE GRUP 98 SRL

Mocanu Alina
0766.799.840