Prima paginăAnunțuriianuarie 2009 › Anunturi angajare si colaborari 29.01.2009
29 ianuarie 2009

Anunturi angajare si colaborari 29.01.2009

SC IMOPLAN angajeaza arhitecti, absolventi ai institutului de arhitectura,
care au cunostinte foarte bune de Autocad si experienta profesionala de
minim 2 ani.

Persoana de contact: tel 0722 574 628, sau trimiteti CV la adresa:
maria.bucur@imoplan.ro

LUXBA DEVELOPMENT S.L. este o firma de proiectare si promotie imobiliara (real estate), cu centrul in Spania - Barcelona, recent intrata pe piata romaneasca, cu sediul in Bucuresti.
Firma doreste angajarea unui arhitect pentru biroul din Bucuresti.

Descrierea postului:

Realizarea si coordonarea de proiecte de arhitectura pentru locuinte colective, birouri, echipamente sportive etc.
Intocmirea documentatiei pentru PAC,PT,DDE.
Realizarea de prezentari si studii de fezabilitate.

Cerinte:

Arhitect cu drept de semnatura in Romania si in Spania.
Minim 5 ani de experienta in toate fazele de proiectare si in urmarire de santier. Este un avantaj experienta de proiectare in Spania.
Limba engleza si spaniola.
Cunostinte avansate de AutoCad, proiectare in 3d (3dmax, Microstation, Rhino), Photoshop, M Office.
Carnet de conducere.
Portofoliu de proiecte.
Abiliati de comunicare si lucru in echipa.

Disponibilitate pentru deplasari in Spania (pina la 30% din timpul de serviciu).

Experienta in proiecte rezdentiale si de birouri (portofoliu).

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu atractiv, conform experientei demonstrate.

Carmen Popescu
Architect
Cell.: +40.733.77.11.11

STUDENT ARHITECT anul V

DORESC
COLABORARI CU BIROURI DE ARHITECTURA SI PLATA LA PROIECT PENTRU:

PREZENTARI DE ARHITECTURA:
(RANDARI, MODELARE 3D, ANIMATII , PRELUCRARE
FOTO etc).

Baza
software:
- Allplan Nemetschek,
Cinema 4d (v-ray), 3D Studio Max, Photoshop, Sketch-up (cu posibilitate de
export dwg, 3ds, pdf etc).

REALIZARE FOTOGRAFIE DE ARHITECTURA

REALIZARE PLANSE TEHNICE LA NIVEL DE
ANTEPORIECT, P.T., D.D.E (cu posibilitate de
export dwg, pdf)

La
cerere, un CV/portofoliu on-line poate fi pus la dispozitie.

CONTACT:

BUZILAN
DAN CLAUDIU
TEL:
0724 760 676
buzilan@yahoo.com