Prima paginăAnunțurinoiembrie 2008 › Anunturi colaborare - angajare 05.11.2008
5 noiembrie 2008

Anunturi colaborare - angajare 05.11.2008

Modelator 3D pentru sistemul de PRINTARE 3D

Spot Design si-a marit portofoliul de servicii
oferite. In acest moment suntem singurii care oferim servicii de machetare
in sistem de PRINTARE 3D, pe baza unui model
virtual din calculator. Mai multe detalii pe
www.printare3D.ro

Nume firma: SC Spot Design SRL.
Persoana de contact: Alexandru Cristal

Telefon: 0728.87.44.97 /98
Adresa: Splaiul Unirii 110, Bucuresti, 4, zona metrou Timpuri Noi
E-mail: contact@spotdesign.ro

Web-site: www.printare3D.ro

Cunostinte necesare:

- modelare 3D de arhitectura(pereti, plansee, goluri de geam, glafuri, etc)
in orice program

- Experienta minima dorita: Portofoliu de lucrari;
- Cunosterea Acad, Vedere in spatiu foarte buna
- Capacitate de lucru in detaliu; comunicare usoara;
- Putere de decizie;
Responsabilitati:
- Activitati de modelare 3D pentru constructia machetelor de arhitectura in
sistem de PRINTARE 3D,

- notiuni de rezolvare a detaliilor de executie, spirit tehnic;
- Colaborarea cu restul echipei pentru realizarea corecta si rapida a
proiectelor;
Posturi disponibile:1 post- full time, part-time, acasa.

Remuneratie: plata pe proiect sau lunara

* Va rugam trimiteti prtofoliu de lucrari si disponibilitatea
dumneavoastra la: contact@spotdesign.ro

STUDENTA UAUIM, FACULTATEA DE ARHITECTURA, AN V

DORESC COLABORARI CU BIROURI DE ARHITECTURA SI PLATA LA PROIECT

PENTRU PREZENTARI DE ARHITECTURA

(RANDARI, MODELARE 3D, PRELUCRARE FOTO etc).

Baza software:

- Allplan Nemetschek, Cinema 4d (v-ray), Photoshop, 3D Studio Max, Sketch-up
(cu posibilitate de export dwg, 3ds, pdf etc).

La cerere, un CV/portofoliu digital poate fi pus la dispozitie.

CONTACT:

CIOCOIU ANDRA

Telefon: 0726 203 293

Email: zilunia@yahoo.com