Prima paginăAnunțuriiunie 2008 › Anunturi angajare 18.06.2008
18 iunie 2008

Anunturi angajare 18.06.2008

-ARHICON

ARHICON s.r.l. J 40/8574/94, R 5718738, BUCURESTI, Str. POPA SAVU, Nr. 52, TEL 021 269 33 43, FAX 021 269 33 34,        Email arhicon@kappa.ro

FIRMA DE PROIECTARE COMPLEXA CU EXPERIENTA DE 15 ANI, CAUTA ARHITECT

CERINTE :

- EXPERIENTA IN PROIECTARE

- AUTOCAD 2D / 3D

- REFERINTE

- full time

RESPONSABILITATI :

- PROIECTARE DE ARHITECTURA

- COLABORARE CU SPECIALITATILE

BENEFICII :

- SALARIU PE MASURA ACTIVITATII

- CONDITII DEOSEBITE DE LUCRU

CONTACT :

E-mail : arhicon@kappa.ro

Tel : 0744 312 608 – arh. Dan Pasarin

Adresa locului de munca :

Sos. STRAULESTI nr. 176, sect. 1, Bucuresti

Cautam designer, arhitect de interior

Descrierea firmei:  Arhitectura, design interior, conceptie

Descrierea postului:

Cabinet d'architecture d'intérieur avec une dimension internationale,localisé au sud de la France(Saint Tropez, Grimaud), cherche un architecte d'intérieur designer.Le poste est à pourvoir dès que possible pour 1 an en France, pour être formé par nos equipes et avec la possibilité de retourner par la suite en Roumanie pour travailler dans la filiale de la société en Roumanie.La maîtise du français est indispensable pour ce poste et ainsi que le désir de travailler à l'étranger pour un an.Merci de nous envoyer vos CV en Français impérativement et en roumain pour que votre candidature soit retenue.

Cerinte:

Autocad, Photoshop
Compétences artistiques, perspectives en couleurs et croquis à la main
Maitrise du français obligatoire (pour pouvoir dialoguer avec les designers en France), l'anglais serait un plus.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salaire suivant le niveau de qualification et expérience

Merci d'envoyer votre CV et lettre de motivation impérativement en Français et roumain à l'adresse suivante: amaricad@yahoo.fr (à l'attention de Mlle Amarica)

Visitez notre site: www.fgdesign.fr

ANUNT DE ANGAJARE

Firma Tofan Arkitect angajeaza 1 arhitect cu experienta de minim 5 ani de practica

cu virsta maxima de 40 ani, absolvent cu diploma la Ion Mincu / Facultatea de arhitectura

cunostinte foarte bune de desen in Autocad, Word for windows, etc

si 1 arhitect cu experienta de 3 ani de practica in domeniul proiectarii,

absolvent cu diploma la Ion Mincu / Facultatea de arhitectura

avantaj cunoasterea limbii engleze

salariu motivant, situatie sigura

Cv - urile vor fi trimise format doc sau pdf pe adresa tofanbogdan1@gmail.com

interviuri la sediul firmei in str. Cimpineanca 6 cu tel in prealabil confirmat pe e-mail