Prima paginăAnunțurimai 2008 › Anunturi angajare 27.05.2008
27 mai 2008

Anunturi angajare 27.05.2008

ARHICON

ARHICON s.r.l. J 40/8574/94, R 5718738, BUCURESTI, Str. POPA SAVU, Nr. 52, TEL 021 269 33 43, FAX 021 269 33 34,        Email arhicon@kappa.ro

FIRMA DE PROIECTARE COMPLEXA CU EXPERIENTA DE 15 ANI, CAUTA ARHITECT

CERINTE :

- EXPERIENTA IN PROIECTARE

- AUTOCAD 2D / 3D

- REFERINTE

RESPONSABILITATI :

- PROIECTARE DE ARHITECTURA

- COLABORARE CU SPECIALITATILE

BENEFICII :

- SALARIU PE MASURA ACTIVITATII

- CONDITII DEOSEBITE DE LUCRU

CONTACT :

E-mail : arhicon@kappa.ro

Tel : 0744 312 608 – arh. Dan Pasarin

Adresa locului de munca :

Sos. STRAULESTI nr. 176, sect. 1, Bucuresti

(G-Earth : una din vilele de pe malul lacului)

Firma internationala cu birouri in Brno, Praga, Pitesti si Bucuresti, angajeaza pentru biroul din Bucuresti  Arhitect cu drept de semnatura si stampila cunoscator nivel avansat Nemetschek Allplan.

Grila salarizare 1500-3000 euro.

C.V. la mariusrosu@gservis.ro.

Detalii Dl. Marius Rosu Nicolae

tel. 0726143483/0753037078

www.gservis.ro

S.C. ZAMFIRESCU ARHITECTURA SI URBANISM S.R.L. - atelier proiectare arhitectura si urbanism
           angajeaza arhitecti si urbanisti full time (3 posturi de lucru)

            CERINTE:

l        Respectarea programului/ timpului de lucru

l        Cunostinte aprofundate de AUTOCAD, MS Office, Corel, ArhiCad

l        Studii universitare de specialitate (finalizate)

l        Minim 1 an experienta (CV demonstrand experienta, portofoliu)

l        Disponibilitate pentru program cu norma intreaga

l        cunoasterea limbii engleze (poate constitui un avantaj)

l        respectarea termenelor de predare

l        spirit de echipa, seriozitate, punctualitate

l        buna cunoastere a reglementarilor si legislatiei in vigoare

l        capacitate de coordonare a echipei de lucru, inclusiv a tuturor specialitatilor implicate in proiect

l        capacitate de a relationa cu clientul de la identificarea cerintelor temei, prezentarea si sustinerea solutiei pe parcursul lucrarii, pana la predarea finala.

l        RESPONSABILITATI:
Redactarea proiectului de arhitectura, in toate fazele acestuia (concept, prezentare, PAC, PT, DDE)

l        Integrarea si armonizarea creatoare a cerintelor specialitatilor (rezistenta, instalatii)

l        Respectarea riguroasa a termenelor de predare

l        Concepere solutii arhitectura in deplinul respect al cerintelor temei si reglementarilor in vigoare

l        Redactare parte scrisa, documentatii avize

l        Concepere detalii executie in concordanta cu tehnologiile si sistemele alese

l        Intocmirea tablourilor de tamplarie, finisaje

            APTITUDINI:

l        Capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect, si in relatia cu beneficiarul

l        Creativitate si imaginatie

l        Interes, rigurozitate si dedicare

l        Onestitate

            OFERTA DE LUCRU:

- proiecte diversificate, complexe

- atmosfera placuta de lucru

- oportunitatea implicarii in proiecte de amploare

- angajare full time

- carte de munca

- salariu atractiv, in functie de experienta, vechime, rezultate, capacitate de munca – lunar intre 500 – 1000 €, anual 6000 – 12000 €

- prime semnificative in functie de rezultatele obtinute si de efortul depus.

Post de lucru in Bucuresti, sector 1, zona Domenii.

Va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra, informatii referitoare la nivelul salariului dorit si data aproximativa de incepere a activitatii, in vederea stabilirii interviului, la adresa de e-mail:  ana-maria.zamfirescu@arhitect.bizdan.zamfirescu@arhitect.biz sau fax 0318 163 391.

Persoana de contact: Arh. Dan Zamfirescu,  tel. 0727 35 29 21;  Arh. Ana-Maria Zamfirescu,  tel. 0721 31 01 71.