Prima paginăAnunțuriianuarie 2008 › Anunturi angajare 30.01.2008
30 ianuarie 2008

Anunturi angajare 30.01.2008

LINE and ART DESIGN  - birou de arhitectura  si project management

angajeaza:

    JOB:           Arhitecti cu experienta 7-10 ani

    JOB:           Arhitecti cu experienta min. 3 ani

    TIP JOB:       Full Time

    SKILLS:        NEMETSCHEK , AUTOCAD, PHOTOSHOP, CINEMA 4D, MICROSOFT OFFICE

    LOCATIA:     Bucuresti

Cerinte:CU PERSONALITATE DINAMICA, ABILITATI DE COMUNICARE SI  LUCRU IN ECHIPA,.

pentru a se integra intr-o echipa de proiectare pentru cladiri comerciale, locuinte, birouri si mari proiecte residentiale

Pentru programare la interviu va rugam sa trimiteti CV la adresa : lineart@b.astral.ro------------------------------------------------------------------------------------------

SC Matrix Engineering SRL cauta colaborator arhitect cu vechime 3 - 5 ani pentru o perioda de 3 - 4 luni (cu posibilitati de extindere a colaborarii) pentru activitati de proiectare.
Anuntul este valabil pana la data 15 Februarie 2008.
Persona de contact:
Arh. Ioana Monica Munteanu, TNA 1699
Tel 0744 525784, Email: office@mrm.ro, mona.munteanu@mrm.ro

*ANALOG STUDIO BIROU DE ARHITECTURA*/

*2 POSTURI CONDUCTOR ARHITECT (post de lucru in Bucuresti)*

*PROFIL CANDIDAT:*

      absolvent studii de arhitectura, conductor arhitect (colegiul de
      arhitectura si urbanism – promotiile 2001 – 2004) sau tehnician
      proiectant;

      minim 3 ani experienta in proiectare de arhitectura si urbanism;

      cunostiinte avansate Autocad si operare Ms Office; cunoasterea 3D
      max / alte programe 3D va fi apreciata;

      capacitate de a lucra in echipa;

      riguros, motivat, comunicativ, pasionat.

*RESPONSABILITATI:*

      capacitatea de a-si insusi metodologia de organizare specifica
      firmei si a cunostiintelor tehnice in vederea elaborarii proiectelor;

      realizarea si administrarea documentatiilor tehnice specifice
      procedurilor de proiectare, sub indrumarea sefului de proiect;

      participarea, in cadrul echipei, la elaborarea fazelor de
      proiectare, intocmirea si editarea documentatiilor, gestionarea si
      monitorizarea cu responsabilitate a proiectului si modificarilor
      aparute pe parcurs;

      respectarea termenelor de predare si insusirea planificarii
      etapelor de proiectare stabilite de seful de proiect.

*BENEFICII:*

      pachet salarial de baza;

      bonusuri considerabile pentru contributii la proiecte.

Pentru a aplica la pozitia de C. Arh. va rugam sa trimiteti CV-ul dvs.
la adresa de email office@analogstudio.ro