Prima paginăAnunțuriaprilie 2022 › Forum 105 Arhitectura caută arhitect pentru angajare
13 aprilie 2022 • Diverse

Forum 105 Arhitectura caută arhitect pentru angajare

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Căutăm un arhitect care să facă parte din echipă.

Candidatul ideal:

-arhitect stagiar sau proaspăt absolvent

-bune cunoștințe de Autocad (cel puțin 2D) și Word

-cunoștințele de Corel sau Photoshop reprezintă un avantaj

-capacitate de comunicare cu celelalte specialități și cu beneficiarii

-capacitate de a lucra concomitent la mai multe proiecte

-atent la detalii

-dornic să învețe lucruri noi.

Responsabilități

-întocmirea proiectelor în toate fazele

-comunicarea cu verificatorii de specialitate

-susținerea proiectelor în comisii sau în fața beneficiarilor

-coordonarea cu specialitățile

-urmărirea execuției, vizite pe teren

Beneficii

-mediu plăcut de lucru

-poziție pe termen lung

-posibilitate de creștere salarială odată cu dezvoltarea cunoștințelor și abilităților din domeniu

-oportunități de dezvoltare profesională

De asemenea, acesta este valabil și pentru studenții aflați în practică în anul 6 cat și pentru arhitecții ucraineni-pentru aceștia ar fi necesară cunoașterea limbii engleze.

Pentru trimiterea CV-urilor se poate folosi forum105arh@yahoo.com sau numărul de telefon din semnătură.

Vă mulțumesc!

Arh. Marian-Cătălin Andrei

tel. 0723265338

S.C.Forum 105 Arhitectura S.R.L.

disclaimer