Prima paginăAnunțurinoiembrie 2019 › Anunț angajare 06.10.2019
6 noiembrie 2019 • Diverse

Anunț angajare 06.10.2019

disclaimer

OAR București face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR București nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului. Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

DESCRIEREA POSTULUI

Willy Naessens Romania este o companie design-build ce isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor industriale: www.willynaessens.ro

Cautam un arhitect tanar si motivat pe o pozitie “Junior level” care sa se alature echipei noastre de proiectare. Candidatul isi va desfasura activitatea alaturi de proiectantii si managerii nostri de proiect de-a lungul etapelor de elaborare a proiectelor industriale si comerciale noi de care ne ocupam, precum si urmarirea si actualizarea proiectelor pentru santierele care sunt in derulare.

Cerinte minime:

     1.            Diploma de arhitect

     2.            Candidatul trebuie sa fie utilizator experimentat de Archicad, Autocad

     3.            Se prefera candidatul care are experienta de lucru in mediul de proiectare

     4.            Candidatul trebuie sa aiba bune abilitati organizationale si sa aiba capacitatea de a se adapta unui ritm alert de lucru

Avantaje oferite:

a)       Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, multidisciplinara de profesionisti

b)       Posibilitatea de a invata prin parcurgerea tuturor etapelor proiectului, de la concept pana la faza de executie

c)       Vizite in santier de-a lungul fazei de executie a lucrarilor

d)       Posibilitate de stagiu pentru obtinerea dreptului de semnatura OAR

 REZUMAT POST

Tip program:

Full Time

Domenii:

Comercial si industrial

Nivel pregatire:

Diploma absolvire facultate de arhitectura

Experienta:

1 pana la 3 ani

            Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV si portofoliu de lucrari la adresa: catalin-p@willynaessens.ro

disclaimer