Prima paginăAnunțuriiunie 2009 › Anunturi angajare, solicitari colaborare, 24.06.2009
24 iunie 2009

Anunturi angajare, solicitari colaborare, 24.06.2009

Firma de proiectare si constructii doreste sa angajeze un arhitect cu
experienta.
Arhitectul trebuie sa aiba competente pentru:
Descrierea postului
- Proiectare de arhitectura ( urbanism, SF, PT, DDE)
- Elaborare de documentatie pentru Certificate de Urbanism, Memorii tehnice,
Studii de solutie, etc.
- Elaborare de proiect pentru Autorizatia de construire, Autorizatia de
functionare.
- Proiectare de interior
Atributii de ofertare:
-Ofera suport tehnic la intocmirea cererilor de oferta
-Analizeaza ofertele primite, le intocmeste pe categorii specifice de
lucrari;

Atributii de planificare si urmarire productie:
-Elaboreaza graficul de executie, stabileste necesarul de resurse (materiale
si umane), stabileste specificatiile tehnice in conformiate cu cerintele de
executie;
-Sustine la beneficiar situatiile de lucrari;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatii de lucrari
-Mentine legatura cu subcontractorii, beneficiarul si proiectantul

Cerinte:
- Minimun 5 ani experienta ca arhitect (portofoliu de lucru);
- Cel putin 3 ani ca arhitect coordonator (referinte de lucrari)
- Atestat OAR
- Experienta pe proiecte internationale constituie un avantaj
- Permis categoria B
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (eventual franceza).
Se ofera:
Facilitati la nivel managerial.
Persoana de contact
Diana Popescu, Asistent Manager
email dianiuly@yahoo.com
telefon: 0754 711 333

STUDENT ARHITECT anul V

OFER URMATOARELE SERVICII IN REGIM DE COLABORARE SI PLATA LA PROIECT:

PREZENTARI DE ARHITECTURA:
(RANDARI, MODELARE 3D, ANIMATII , PRELUCRARE
FOTO etc).

REALIZARE FOTOGRAFIE DE ARHITECTURA

REALIZARE PLANSE TEHNICE LA NIVEL DE
ANTEPORIECT, P.T., D.D.E (cu posibilitate de
export dwg, pdf)

Baza
software:
- Allplan Nemetschek,
Cinema 4d (v-ray), 3D Studio Max, Photoshop, Sketch-up (cu posibilitate de
export dwg, 3ds, pdf etc).

La
cerere, un CV/portofoliu on-line poate fi pus la dispozitie.

CONTACT:

BUZILAN
DAN CLAUDIU
TEL:
0724.760.676
buzilan@yahoo.com